7 8/13+11 5/13-4 3/17

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 20:08
    0
    7 8/13 + 11 5/13 - 4 3/17 = 14 14/17

    1) 7 8/13 + 11 5/13 = 18 13/13 = 19

    2) 19 - 4 3/17 = 18 17/17 - 4 3/17 = 14 14/17