1 7/15 - (8 7/15-4 5/9)

+4
Ответы (1)
  1. 13 октября, 00:18
    0
    1 7/15 - (8 7/15 + 4 5/9) = 1 7/15 - 8 7/15 - 4 5/9 = - 7 - 4 5/9 = - 11 5/9