64-3 * (45:5) + (94-22) : 9*6

+1
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 19:24
    0
    1) 45:5=9

    2) 94-22=72

    3) 3*9=27

    4) 72:9=8

    5) 8*6=48

    6) 64-48=16