8+3-1*5-0:2=

6+24:3-14=

7*7+1*1-5*5+0*100

+2
Ответы (1)
  1. 4 марта, 11:10
    0
    8+3-1*5-0:2=6

    1*5=5

    0:2=0

    8+3=11

    11-5=6

    6-0=6

    6+24:3-14=0

    24:3=8

    6+8=14

    14-14=0

    7*7+1*1-5*5+0*100= 25

    7*7=49

    1*1=1

    5*5=25

    0*100=0

    49+1=50

    50-25=25

    25+0=25