2401 + (257 + 43) * 24 - 12 =

+1
Ответы (2)
  1. 22 марта, 11:14
    0
    2401 + (257 + 43) * 24 - 12 = 9589

    1) 257+43=300

    2) 300*24=7200

    3) 2401+7200=9601

    4) 9601-12=9589
  2. 22 марта, 12:59
    0
    2701*12=32 412 Вот ...