418:2+32160:80-241600

+5
Ответы (2)
  1. 26 июня, 14:49
    0
    209+402-241600=-240989
  2. 26 июня, 18:36
    0
    1) 418:2=209

    2) 32160:80=402

    3) 209+402=611

    4) 611-241600=-240989