16 3/13 - 6 8/13=

10 7/16 - 4 12/16=

(20 16/25 + 13 9/25) - (23 4/14+7 13/14) =

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 21:25
    0
    1) 16 3/13 - 6 8/13 = 15 16/13 - 6 8/13=9 8/13

    2) 10 7/16 - 4 12/16 = 9 23/16 - 4 12/16 = 5 11/16

    3) (20 16/25 + 13 9/25) - (23 4/14 + 7 13/14) = 33 25/25 - 30 17/14=34-31 3/14=33 14/14 - 31 3/14=2 11/14