6 * (0,003+0,997) * (5*0,4+1,7) - 16,8=

+3
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 01:39
    0
    6*1 * (5*0.4+1.7) - 16.8=6*3.7-16.8=22.2-16.8=6.2-0.8=5.4