136.4 / (2 х-4.5) - 8,6=8,45

+3
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 05:12
    0
    136.4 / (2*-4.5) = 8.6+8.45

    136.4 / (2*-4.5) = 17.05

    2*-4.5 = 136.4/17.05

    2*-4.5=8

    2 * = 4.5+8

    2 * = 12.5

    * = 12.5:2

    *=6.25