2,3*16 0,23*16 23*1,6 2,3*1,6 0,23*0,16

+3
Ответы (1)
  1. 23 июля, 01:58
    0
    2,3 * 16 = 36,8

    0,23 * 16 = 3,68

    23 * 1,6 = 36,8

    2,3 * 1,6 = 3,68

    0,23 * 0,16 = 0,0368