43130100 - (100 * (1010-304) - 9695) * 708=

+5
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 02:56
    0
    1) 1010-304=706

    2) 706*100=70600

    3) 70600-9695=60905

    4) 60905*708=43120740

    5) 43130100-43120740=9360