12.8*0.25 : (3/4 + (-0.125))

+2
Ответы (1)
  1. 22 октября, 02:32
    0
    12,8*0.25: (3/4 + (-0.125)) = 312,8*0,25: (0,75-0,125) = 3,2:0,625=5,12