Решите 20,75-3,75 * (0,972+2,068)

+4
Ответы (1)
  1. 7 августа, 07:07
    0
    20,75-3,75 * (0,972+2,068) = 20,75-3,75*3,04 = 20,75-11,4 = 9,35