9603: (1357-24*35) + 106*57-2334

+4
Ответы (1)
  1. 26 августа, 14:02
    0
    9603 / (1357 - 24*35) + 106 * 57 - 2334 = 9603 / (1357 - 840) + 6042 - 2334 =

    9603 / 517 + 3708 = 18 297/517 + 3708 = 3726 297/517