0.3 * (24,3-18,8) + 0,5*17,4-9,8+1,4) * 0,1

+5
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 03:12
    0
    1) 24,3 - 18,8 = 5,5

    2) 0,5+17,4=8,7

    3) 5,5+8,7-9,8+1,4=5,8

    4) 0,3*5,8*0,1=0,174