684956+563044

2647*95

49084/28

804020-37640

720*465

89570/845

+5
Ответы (1)
  1. 1 мая, 23:15
    0
    684956+563044=1 248 000

    2647*95=251 465

    49084/28=1 753

    804020-37640=766 380

    720*465=334 800

    89570/845=106