3,075:1,5-0,25 * (0,04+3,26) - 1,025=

+1
Ответы (2)
  1. 15 июня, 13:41
    0
    3,075:1,5-0,25 * (0,04+3,26) - 1,025=0,2

    1) 0,04+3,26=3,3

    2) 0,25*3,3=0,825

    3) 3,075:1,5=2,05

    4) 2,05-0,825=1,225

    5) 1,225-1,025=0,2
  2. 15 июня, 17:28
    0
    3.075:1.5-0.25 * (0.04+3.26) - 1.025

    1) 0.04+3.26=3.3

    2) 3.075:1.5=2.05

    3) 0.25*3.3=0.825

    4) 2.05-0.825=1.225

    5) 1.225-1.025=0.2