7*4 - (19+6) : 5 + (32:4) * 8

+4
Ответы (2)
  1. 21 марта, 10:31
    0
    1) 25

    2) 25:5=5

    3) 28-5=23

    4) 8

    5) 64

    6) 23+64=87
  2. 21 марта, 10:57
    0
    7*4 = 28

    19+6 = 25

    25:5 = 5

    28-5 = 23

    32:4=8

    8*8 = 64

    23+64 = 87