787+28400/284*1000/50000*44-74

+1
Ответы (1)
  1. 22 марта, 13:09
    0
    1) 28400/284 = 100

    2) 100*1000 = 100.000

    3) 100.000/50.000 = 2

    4) 2*44 = 88

    5) 787+100 = 887

    6) 887-74 = 813

    Ответ: 813