2,1 умножить на (4-6 у) = - 42

+5
Ответы (1)
  1. 19 марта, 04:57
    0
    2,1 - (4-6 у) = - 42

    2,1-4+6 у=-42

    6 у-1,9=-42

    6 у=-42+1,9

    6 у=-40,1

    у=-40,1/6

    у=-6 (41/60) - корень уравнения