15 6/7-12 6/7 * (1/10+1/15)

+1
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 11:01
    0
    15 6/7 - 12 6/7 * (1/10 + 1/15) = 3 * 1/6 = 1/2 = 0.5