750 - (60/10*50) + 640/80-70

+1
Ответы (1)
  1. 25 октября, 15:39
    0
    1) 60:10=6

    2) 6*50=300

    3) 640:80=8

    4) 750-300=450

    5) 450+8=458

    6) 458-70=388