А) 3 3/4+1/5=

б) 7 9/20+7/30

+5
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 01:40
    0
    3 3/4 + 1 / 5 = 3 15/20 + 4/20 = 3 19/20

    ===

    7 9/20 + 7/30 = 7 27/60 + 14/60 = 7 41/60