9.6 (2 + х) + 0.4 х = ?

+3
Ответы (1)
  1. 7 июня, 06:32
    0
    9,6 (2 + x) + 0,4x = 19,2 + 9,6x + 0,4x = 19,2 + 10x = 10 (1,92 + x)