86*54 * 76 * 93 2195:5 * 88 * 5 4200-96*32*156*12-964 3800+45*12*9600-84*13

+2
Ответы (1)
  1. 15 июня, 05:02
    0
    1) 86*76*93=32823792

    2) 2195:5*88*5=193160

    3) 4200-96*32*156*12-964 = 2110652

    3) 3800+45*12*9600-84*13=41662908