Сократите дроби: а) 7*3/3*14, 10*9/30*9 (N 803)

+2
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 08:08
    0
    21/42 (сократим на 21) = 1/2

    90/270 (сократим на 90) = 1/3