Упрастите выражения:

1) 25 а+21+7 а+52

2) 43 х+95+4 х+6

3) 38 у+23 у+15+4 у

4) 321b+23b+189b+27

+5
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 08:21
    0
    1) 25 а+21+7 а+52=32 а+73

    2) 43 х+95+4 х+6=47 х+101

    3) 38 у+23 у+15+4 у=65 у+15

    4) 321b+23b+189b+27=533b+27