345 м2 - 78 см2 =

45 дм2 - 12 см2 =

12 км2 - 1200 м2 =

221 см2 - 120 мм2 =

5 м3 - 26 см3 =

116 м3 - 34 дм3 =

32 см3 - 61 мм3 =

41 дм3 - 41 см3 =

+4
Ответы (1)
  1. 12 августа, 11:34
    0
    345 м²-75 см²=3450000 см²-75 см²=3449925 см²

    45 дм²-12 см²=4500 см²-12 см²=4488 см²

    12 км²-1200 м²=12000000 м²-1200 м²=11998800 м²

    221 см²-120 мм²=22100 мм²-120 мм²=21980 мм²

    5 м³-26 см³=5000000 см³-26 см³=4999974 см³

    116 м³-34 дм³=116000-34 дм³=115966 дм³

    32 см³-61 мм³=32000 мм³-61 мм³=31939 мм³

    41 дм³-41 см³=41000 см³-41 см³=40959 см³