8 2/9 - 2 4/9 дзанза

+3
Ответы (2)
  1. 23 апреля, 22:49
    0
    8 ц 2/9 - 2 ц 4/9 = 74/9 - 22/9 = 52/9 = 5 ц 7/9
  2. 23 апреля, 23:26
    0
    8 2/9 - 2 4/9 = 74-22/9 = 52/9 = 5 7/9