школяри зибрали 256 кг яблук и склали йх у 4 ящики по40 кг у кожному а решта у менши ящики по 32 кг у кожному скильки було менших ящикив

+2
Ответы (2)
  1. 28 января, 06:38
    0
    1) 40*4=160

    2) 256-160=96

    3) 96:32=3

    Ответ: 3
  2. 28 января, 09:16
    0
    1) 256 - (4*40) = 96 (кг)

    2) 96:32=3 (ящика)

    Ответ: менших було 3 ящика