У сямьи тры браты. Паулу 5 гадоу. Витя на 4 гады старэйшы за Паула. Валодя у 3 разы маладейшы за Витю. Кольки гадоу Валодю? Хто старэйшы з братоу?

+2
Ответы (1)
  1. 20 июня, 07:33
    0
    1) 5+4=9 (лет вите)

    2) 9:3=3 (лет володе)

    Старший с братоу Витя.