14/55 * 33/50:1 24/25

+3
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 18:41
    0
    14/55*33/50:1 24/25=3/35

    1) 14/55*33/50=21/125

    2) 1 24/25=49/25

    21/125:49/25=3/35