575,78:7,68*5,76 (5,67+1,00) =

+4
Ответы (1)
  1. 2 июня, 10:51
    0
    5,67+1=6,67

    7,68*5,76=44,2368

    44,2368*6,67=295,059456

    575,78-295,059456=280,720544