1+1+36+367+478+3671+746=?

+1
Ответы (2)
  1. 24 июня, 14:54
    0
    5300!
  2. 24 июня, 14:59
    0
    1+1=2

    2+36=38

    38+367=405

    405+478=883

    883+3671=4554

    4554+746=5300