32+9 * (19-16) = ?

27:3*4=?

2*9-18:3=?

+2
Ответы (2)
  1. 1 марта, 02:03
    0
    32+9 * (19-16) = 32+9*3=32+27=59

    27:3*4=9*4=36

    2*9-18:3=18-18:3=18-6=12
  2. 1 марта, 04:45
    0
    32+9 * (19-16) = 59 27:3*4=36 2*9-18:3=12