6 крокодилов мають таку саму масу як 2 слоны яка маса крокодила ящо маса слона 30 ц

+2
Ответы (1)
  1. 10 мая, 07:46
    0
    1. 30*2=60 (ц) - 2 слона

    2. 60:6=10 (ц) - 1 крокодил