5/8 * (-3,62) - 1,18*5/8

+1
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 18:53
    0
    5/8 * (-3,62) - 1,18*5/8=5/8 * (-3,62-1,18) = 5/8 * (-4,8) = 0,625 * (-4,8) = - 3