20/99 + 0,2 + 0,097/1-0,01

+2
Ответы (1)
  1. 22 августа, 11:17
    0
    20/99+0,2+0,097/1-0,01=

    =20/99+0,2+0,097/0,99=

    = ((20+9,7) / 99) + 0,2=

    = (297+198) / 990=

    =495/990=0,5

    Ответ: 0,5