1) 5 сут-18 часов=

2 часа-35 минут=

5 см в квадрате-40 мм в квадрате=

6 дм в квадрате - 38 см в квадрате=

6 ц - 50 кг=

8 т-21 кг=

+3
Ответы (1)
  1. 25 июля, 12:31
    0
    1 ч 60 мин-35 мин = 1 ч. 25 мин, 5 см2 (50 мм2) - 40 мм2=10 мм2, 6 дм2 (60 см2) - 38 см2=22 см2, 6 ц (600 кг) - 50 кг=550 кг, 8 т (8000 кг) - 21 кг = 7979 кг,