4 17/30+52 29/30) - 50 29/30

+4
Ответы (2)
  1. 15 июля, 23:21
    0
    =57 16/30 - 50 29/30 = 6 17/30
  2. 16 июля, 00:51
    0
    =57 16/30-50 29/30 = 617/30