Дукенде 45 банка алхоры шырыны болды. Бул банан шырынына Караганда 23 банка кем, апельсин шырыны банан шырынына Караганда 38 банка артык болды. Дукенде неше банка апельсин шырыны калды?

+5
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 08:13
    0
    1) 45-23=22 (а)

    2) 22+38=60 а
  2. 17 ноября, 08:58
    0
    45 - 23=22

    22+38=60

    дукенде 60 банка апельсин шырыны Бар.