1001-2 * (903-17*46) + 216:12

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 09:14
    0
    1) 17*46=782

    2) 903-782=121

    3) 2*121=242

    4) 216:12=18

    5) 1001-242=759

    6) 759+18=777

    Ответ: 777.