42-57:19x14=

6x (69/23+7) =

96 / (4x18-56) =

68 / (96-62) x9=

5x (98-10x8) =

14x (19x4-71) =

+4
Ответы (1)
  1. 26 июня, 03:11
    0
    42-57:19*14=0

    6 * (69:23+7) = 60

    96: (4*18-56) = 6

    68: (96-62) * 9=18

    5 * (98-10*8) = 90

    14 * (19*4-71) = 70