4/9:2 5/7:3 10/21:5 9/10:15 3/7:21

+1
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 07:28
    0
    4/9:2=4/9*1/2=2/9

    5/7:3=5/7*1/3=5/21

    10/21:5 = 10/21*1/5=2/21

    9/10:15 = 9/15*1/15=3/75=1/25

    3/7:21=3/7*1/21=1/49