За першу годыну пойзд пройшов 68 км, а за другу 84 км. Знайды середню швыдкисть пойзд за цей час.

+5
Ответы (1)
  1. 4 мая, 13:07
    0
    1) 68+84=152 (км)

    2) 152:2=76 (км/год)