4,45 * 10 + 884 : 100 - 35,7 : 1000 + 509,432 : 10 =

+2
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 17:33
    0
    1) 4,45*10=44,5 2) 844:100=8,44 3) 44,5+8,44=52,94 4) 35,7:1000=0,0357 5) 509,432:10=50,9432 6) 0,0357+50,9432=50,9789 7) 52,94-50,9789=1,9611