60 - (13+2) : 5-6*3+25=?

+5
Ответы (1)
  1. 24 октября, 03:47
    0
    1). 13+2=15

    2).15:5=3

    3).6*3=18

    4).60-3=57

    5).57-18=39

    6).39+25=64