3:1/9=

6:1/11=

4:3/8=

5:5/7=

9:3/7=

10:5/8=

2:1 1/3=

12:2 1/7=

+2
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 23:35
    0
    1) 27

    2) 66

    3) 32/3=10 2/3

    4) 7

    5) 21

    6) 16

    7) 3/2=1 1/2

    8) 84/15 = 5 9/15