909:9 - (520-502) х13:6=?

+1
Ответы (1)
  1. 16 мая, 03:47
    0
    909:9 = 101

    520-502 = 18

    18*13 = 234

    234:6 = 39

    101-39 = 62

    Ответ: 909:9 - (520-502) х13:6=62