565,3-465,3/[[1,25+5,8]*[55,8-49,2]]=

+3
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 04:12
    0
    565,3-465,3 / ((1,25+5,8) * (55,8-49,2)) = 565,3-465,3 / (7,05*6,6) = 565,3-465,3/46,53=565,3-10=555,3